علی علامه‌راد در مجمع شرکت لوله دوجداره قدر با بیان این مطلب افزود:« اقدامات اولیه برای  بورسی شدن شرکت دوجداره قدر هر چه زودتر انجام می‌شود.»

بررسی صورت‌های مالی شرکت دوجداره قدر از رشد ۱۱۵ درصدی سود خالص و افزایش  ۶۱ درصدی سود عملیاتی آن حکایت دارد. براساس این گزارش سود خالص شرکت در سال گذشته ۱۳۲ میلیارد و ۱۱۶ میلیون ریال بود و سود عملیاتی این شرکت به ۲۰۴ میلیارد و ۴۵۵ میلیون ریال افزایش یافت. در همین حال رشد ۳۸ درصدی میزان ریالی فروش و افزایش  ۶ درصدی تناژی فروش از جمله دستاوردهای دوجداره قدر در سال مالی ۱۳۹۸ محسوب می‌شود. بر همین اساس فروش لوله‌های دوجداره قدر در سال ۹۸ به مبلغ ۴۸۹ میلیارد و ۶۴۴ میلیون ریال افزایش یافت. در پایان این مجمع ۱۲۶میلیارد ریال سود میان  سهامداران تقسیم شد.

مهندس نوری، مدیرعامل شرکت تولیدی لوله‌های دوجداره قدر نیز در این مجمع در خصوص عملکرد شرکت در سال ۹۸ گفت: ظرفیت تولیدی این شرکت ۱۲ هزار تن است و تولیدات این شرکت به صورت کاملا تخصصی است و در مجموعه «وپترو» مسوولیت تولید لوله‌های پلی‌اتیلن مخصوص برای شبکه آب و فاضلاب در اختیار «لوله‌های دوجداره قدر» است. وی تاکید کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی صورت گرفته تولید در سال‌جدید با افزایش دنبال شود؛ این در حالی است که در سال گذشته شبکه آبفای کشور با تنگنای مالی و تخصیص کمتر اعتبارات و بودجه عمرانی دچار مشکل مالی بودند؛ براین اساس مناقصات کمتری از سوی آبفا برگزار شده و باعث شد با ۳۰ درصد ظرفیت تولید در سال ۹۸ فعالیت داشته باشیم. نوری تاکید کرد: با این همه تلاش کردیم با فروش بهینه از یک سو و بازاریابی و قیمت‌گذاری مناسب از سوی دیگر کاهش ظرفیت تولید را پوشش  دهیم. وی با اشاره به کیفیت و تکنولوژی به‌روز در محصولات لوله دوجداره قدر خاطرنشان کرد: برند لوله‌های دوجداره قدر در شبکه فاضلاب کاملا شناخته شده است و از برترین برندها در میان فعالان این حوزه است. زیرا محصولات دوجداره قدر با تکنولوژی آلمانی تولید می‌شود و قابل مقایسه با برندهای چینی نیست؛ محصولات این شرکت  دارای کیفیت متفاوتی هستند که تمام مسائل فنی تولید در آنها رعایت می‌شود.