به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی، سیزدهمین نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب با حضور جناب آقای مهندس «ستار محمودی» سرپرست محترم وزارت نیرو در تهران آغاز به کار کرد.

این دوره از نمایشگاه از تاریخ (24 مهرماه) تا (27 مهرماه) در 9 سالن نمایشگاهی در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار گردید.شرکت سلسله آب حیات کرمان از هلدینگ سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی در این دوره از نمایشگاه شرکت نمود. شرکت سلسله آب حیات کرمان با حضوری فعال و شرکت در مذاکرات جدی با چندین گروه تجاری خارجی و داخلی فعالیت های خود را در این عرصه به نمایش گذاشت و توانست با رویکردی متفاوت نسبت به رقبای خود جهت  معرفی هرچه بهتر محصولات شرکت اقدام نماید.

در سیزدهمین نمایشگاه صنعت آب 258 شرکت داخلی و 105 شرکت خارجی حضور داشتند و شرکت کنندگان خارجی در این نمایشگاه از 20 کشور از جمله ایتالیا، ترکیه، آلمان، آذربایجان، مجارستان، چین، فرانسه، اسپانیا، دانمارک، کره جنوبی، هندوستان، سوئیس، اتریش، انگلستان، سوئد، ژاپن، کانادا، بلژیک، ایسلند و جمهوری چک بودند.

در این دوره، کشورهای چین، آلمان و ترکیه به صورت پاویون کشوری در نمایشگاه حضور پر رنگ‌تری از سایر شرکت کنندگان داشتند. علاوه بر حضور شرکت‌ها، تشکل‌ها ، انجمن‌های مرتبط نیز در نمایشگاه حضور داشتند تا در خصوص سیاست‌های حوزه خصوصی و تولیدات ساخت داخل و تعامل آن‌ها با دولت نقش جدی‌تری از خود به نمایش بگذارند.

در این نمایشگاه انواع لوله و اتصالات پلیمری و فلزی، تصفیه و فیلتراسیون، سامانه‌های آب شیرین‌کن، لوله و اتصالات و شیرآلات، اتوماسیون و سامانه‌های ابزار دقیق، سامانه‌های اندازه گیری، تجهیزات آزمایشگاهی و آخرین فناوری‌ها و تولیدات و تجهیزات آب و فاضلاب در معرض نمایش عمومی قرار گرفت.